Osuszanie

Osuszanie po zalaniu. Jak osuszyć po zalaniu? Chcesz osuszać ściany lub budynek?

Masz wilgoć i mokro w budynku lub zalało ci mieszkanie, dom, lokal lub budynek, itd ?

Jesteś w sytuacji ” mam zalanie co zrobić ? ” czyli nie wiesz co zrobić i od czego zacząć osuszanie ?

Masz dwie możliwości !

 • zrobić osuszanie samemu
 • zlecić osuszanie dla firmy osuszającej KRISOFF

5 głównych kroków po zalaniu -w obu przypadkach po zalaniu wykonaj:

 • odłącz główne zasilanie prądu i zakręć główny zawór wody
 • przy dużej ilości wody np w piwnicy poproś straż pożarną o wypompowanie wody
 • powiadom ubezpieczalnie o powstałej szkodzie ( jeżeli masz polisę) i zgłoś, że rozpoczynasz osuszanie
 • wezwij firmę do osuszania KRISOFF, aby jak najszybciej zacząć osuszanie i powstrzymać dalsze szkody, które spowoduje zalegająca woda. Firma KRISOFF to firma osuszająca od 2012roku, która ma odpowiednie kompetencje i zrobi szybkie osuszanie. Wykonamy dokumentację techniczną z prac osuszanie, a także pomożemy w uzyskaniu odszkodowania za zużyty prąd na potrzeby osuszania. Zrobimy to po to, abyś miał/a wykonane BEZGOTÓWKOWE osuszanie i nic nie płacił/a z własnych pieniędzy
 • zrób dokumentację zdjęciową i spis przedmiotów i urządzeń, które uległy zniszczeniu na skutek awarii wodnej, abyś mógł starać się o zwrot kosztów za ich zalanie.

Pomagamy w szybkim i bezinwazyjnym osuszaniu budynków po zalaniu w województwie warmińsko mazurskim i pobliskich miejscowościach jak Suwałki, Łomża, Zambrów, Ostrołęka, Przasnysz, i okolicznych miejscowościach.

Jak masz zalanie to zadzwoń i ustalimy na jakich warunkach dojedziemy do ciebie 789270887.

Osuszanie szkody po zalaniu i skutków zalania. Pomagamy osuszyć zalane budynki, osuszać pomieszczenia po zalaniu i ściany po zalaniu. Pomagamy także w usuwaniu grzybów i pleśni.

Pomagamy w osuszaniu dla osób, które nie znają się na usłudze , nie wiedzą jak zrobić osuszanie , nie mają sprzętu i nie wiedzą jak się za to wszystko zabrać , aby osuszanie było wykonane poprawnie.

Jesteśmy dla osób i firm potrzebujących specjalistycznej firmy osuszającej, która zadba o ich lokal czy cały budynek i wykona jak najszybsze osuszenie i zrobi to w rozsądnych pieniądzach.

Mamy rozwiązania dla małych zleceń na potrzeby domowe jak i dla potrzeb przemysłowych dla firm.

Osuszamy całe budynki, lokale, domy , mieszkania , garaże , piwnice , budynki zabytkowe , itd oraz pojedyncze powierzchnie w budynkach jak ściany, stropy, posadzki .

Działamy w branży osuszaniu od 2012 roku. Na chwilę obecną jako lokalna firma mamy największe kompetencje w osuszaniu oraz największy park urządzeń do osuszania w województwie !

Posiadamy urządzenia do osuszanie w różnej postaci od osuszaczy domowych , budowlanych , przemysłowych, po osuszacze bezobsługowe i urządzenia ECO. Te urządzenia pobierają mniej prądu niż tradycyjne urządzenia. Następnymi urządzeniami są pompy do osuszania podposadzkowego, nagrzewnice, turbowentylatory oraz promienniki podczerwieni.

Dzięki temu mamy za sobą osuszanie małych zleceń jak pojedyncze ściany, mieszkania, domy i dużych budynków jak bloki, szkoły, urzędy, lokale usługowe, zakłady produkcyjne, hale przemysłowe, itd.

Nasze zasoby i doświadczenie pozwalają na obsługę Ciebie, jeżeli masz wymagające i nietypowe zlecenia i pozwala to na unikanie kosztownych błędów i pułapek.

Przeprowadzimy Cię ” za rękę” przez cały proces osuszania.

Przeprowadzimy Ciebie przez osuszanie Krok po kroku.

Firma osuszająca. Osuszanie. Osuszanie wilgoci i po zalaniu.

Standardowe osuszanie robimy “od ręki”

Szybka interwencja – jesteśmy na montaż urządzeń w ciągu 12godzin od zgłoszenia

Skuteczne osuszanie – zawsze oddajemy suchy budynek , potwierdzając to badaniami – nie pracujemy “na oko”. Prowadzimy systematyczny nadzór nad osuszanym budynkiem.

Bezpiecznie osuszanie– posiadamy urządzenia znanych Marek w branży DRIZAIR , TROTEC , MAECO, MASTER, dzięki temu zmniejszamy ryzyko awarii u klienta.

Rozbudowany park urządzeń do osuszania – dzięki szerokiej ofercie urządzeń do osuszania dobierzemy rozwiązanie do Twoich potrzeb. Dzięki temu osuszanie odbędzie się bez przeciągania w czasie i bez niepotrzebnych kosztów !

TANIO – w związku z ilością dostępnych urządzeń dobieramy je do Twoich potrzeb. U nas bierzesz to czego potrzebujesz, a dzięki temu masz tanią usługę.

BEZ PRZEPŁACANIA – często jest tak , że dostajesz to co mają na stanie i zamiast płacić np 40zł /dobę. Płacisz 60-80zł za urządzenia, których nie potrzebujesz, które jest za duże do Twojej potrzeby i przepala kasę + zużywa dużo prądu, więcej niż potrzebuje Twoja sytuacja.

Tak przepłacasz 50-100%.

Inne firmy często pracują na urządzeniach NO NAME i kasują więcej niż my ( mają większe koszty czy są pazerni ?). Przez to klient dużo traci i przepłaca, ponieważ ma zawyżoną cenę i często urządzenia takie pobierają więcej prądu i nie są tak wydajne jak producent podaje !!! Dlatego jak nie skorzystasz z osuszania w KRISOFF to możesz przepłacić koszt całego osuszania nawet o 100% w porównaniu do nas !!!!

BEZGOTÓWKOWO – jeżeli posiadasz aktualną polisę OC na swoją nieruchomość .

https://youtube.com/watch?v=RYiXQXrkUAQ%3Ffeature%3Doembed

Jesteśmy w stanie wykonać bezinwazyjne osuszanie zalanego pomieszczenia, mieszkania, domu, piwnicy, ściany, posadzki, stropu, tynków lub całego budynku .

Osuszanie po zalaniu Olsztyn Ełk Łomża Mrągowo

Osuszanie budynków wykonujemy od A do Z .

Usługi dodatkowe , które wykonujemy poza “osuszanie po zalaniu” to:

 • pomiary termowizyjne,
 • badanie przyczyny zagrzybienia / występowania pleśni,
 • pomiary wilgotności budynków,
 • badanie wilgotności posadzki i przegród budowlanych (ścian),
 • pomiary sprawności wentylacji i przepływu powietrza wywiewanego,
 • lokalizacja szczelności izolacji przeciwwilgociowej pionowej,
 • wystawiamy opinię o stopniu zawilgocenia budynku,
 • wystawiamy opinię o przyczynie zagrzybienia,
 • odgrzybianie ścian,
 • wypożyczalnia osuszaczy ,
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu .

Osuszanie w warmińsko mazurskim i okolicach przeprowadzimy szybko, bezinwazyjnie i bezgotówkowo, jeżeli posiadasz polisę.

Zalało ci dom, mieszkanie lub lokal ? Chcesz usunąć wilgoć z budynku ?

Chcesz, żeby pomogła dla Ciebie doświadczona firma od osuszania budynków ? Zrobiła to szybko i za rozsądne pieniądze bazując na swoim doświadczeniu od 2012roku ?

Możemy ci pomóc osuszyć zalany budynek, dom, lokal, mieszkanie, piwnicę, garaż.

Zadzwoń 789 270 887.

Jeżeli jesteś z poza warmińsko mazurskiego i masz trudne zlecenie, to Także zapraszamy jak potrzebujesz specjalisty, a nie pierwszego lepszego.

Zaufali nam klienci prywatni, zakłady produkcyjne, instytucje państwowe: szkoły, urzędy, obiekty gastronomiczne, obiekty hotelarskie, deweloperzy, firmy budowlane itp. .

Przez te kilka lat obsłużyliśmy wiele zleceń standardowych oraz bardzo dużo zleceń nietypowych. Lubimy wyzwania 🙂 tam gdzie inni twierdz, że się nie da i udowadniamy to od 2012roku.

Dlatego możemy zapewnić Ciebie, że jesteś w dobrych rękach !!!

Dojeżdżamy osuszać budynki do klientów w woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko pomorskie oraz pomorskie, a w nich do miejscowości :

Augustów , Barczewo, Bartoszyce , Biała Piska , Biskupiec , Bisztynek , Braniewo , Dobre Miasto, Działdowo, Dzierzgoń, Elbląg. Osuszanie Ełk, Frombork , Giżycko , Gołdap , Górowo Iławeckie , osuszanie Gdynia , firma osuszająca Gdańsk, Iława, Jeziorany, Kętrzyn, Kisielice, Korsze, Kolno. Osuszanie Łomża, Łapy, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Grajewo, Suwałki , Sejny , Sokółka, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa. Osuszanie Mikołajki, Miłakowo, Miłomłyn, Młynary, Lubawa, Chorzele, Ostrów Mazowiecka, Płońsk , Pułtusk, Wyszków, Ciechanów, Mława , Piecki , Przasnysz, Mońki, Morąg. Osuszacze powietrza Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko. Osuszanie po zalaniu Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz. osuszanie Ostrołęka, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Pieniężno, Pis, Reszel, Ruciane-Nida, Ryn, Sopot, Sępopol. osuszanie Mrągowo , Susz, Szczytno, Węgorzewo, Trójmiasto, Zalewo, Żuromin . Nie ma twojej miejscowości ?

Zadzwoń do nas na rozmowę po koleżeńsku 🙂 tel 789270887 i ustalimy jaką masz sytuacje i co można z nią zrobić, jeżeli będziemy w stanie ci pomóc to z chęcią się podejmiemy , jeżeli coś będzie mogło stanąć na przeszkodzie to ci o tym powiemy. Nie robimy usług za wszelką cenę , aby tylko wyrwać kasę od klienta. Robimy tylko tam, gdzie faktycznie jesteśmy w stanie pomóc.

Tagi

odgrzybianie Olsztyn, osuszacz powietrza Olsztyn, osuszacze budowlane Olsztyn. Osuszanie olsztyn, pochłaniacze wilgoci olsztyn, wynajem osuszaczy powietrza Mrągowo, wynajem pochłaniaczy wilgoci Olsztyn, wypozyczalnia osuszaczy Olsztyn , firma osuszająca po zalaniu , zalanie domu co zrobić .